Příprava na mezinárodní zkoušku LanguageCert

LanguageCert je globálně uznávaný certifikát o znalosti jazyka. Největší výhodou této zkoušky je, že se skládá ve dvou částech, jednak mluvení a zvlášť čtení/poslech/psaní. Díky rozložení zkoušky do dvou částí se zvyšuje vaše šance na úspěch a také si můžete zkoušku časově i finančně rozložit nebo složit jen tu část, ve které jste silnější.

Více o zkouškách LanguageCert najdete zde.

Abychom vám složení zkoušky usnadnili, nabízíme vám přípravné kurzy na zkoušku LanguageCert.

Co je cílem přípravného kurzu?

• Cílem kurzu není jazyková výuka, ale seznámení se s formátem zkoušky a vyzkoušení si několika testů na nečisto. Získáte tipy, jak u zkoušky uspět a na co si dát pozor. Kurz se zaměřuje na obě poloviny zkoušky – tzn. mluvení i čtení/poslech/psaní. Jazykově vás na složení zkoušky postupně připraví naše skupinové nebo individuální kurzy na příslušné úrovni.

Zkouška LanguageCert

Jak se budete učit?

• Malé skupinky 3 - 5 studentů.
  • Příprava na složení zkoušky.
  • Aktivní zapojení studentů
  • Práce se vzorovými testy.

Jak často?

• 1 x týdně 90 minut po dobu 10 týdnů
  • V průběhu roku nabízíme vždy tři cykly a po každém z nich je možné zkoušku složit v naší jazykové škole:
  • Září – listopad – zkouška v prosinci
  • Leden – březen – zkouška v dubnu
  • Duben – červen – zkouška v červnu
  • Termíny 2022:

Kurz (A2 - B2): 3.10. - 9.12.2022                Zkouška 13., 14. a 15.12.2022

Kde?

V našich vlastních učebnách nebo on-line: Chrudim, Kolín a Kutná Hora nebo on-line.

V případě zájemců z různých míst proběhne kurz on-line.

Kdy budete mít hodinu?

• Na přesném čase, kdy skupina bude výuku mít, se domluvíme po sestavení  skupiny.

Jakou musíte mít jazykovou úroveň?

• Pro složení zkoušky na úrovni B2 byste měli mít zvládnutou úroveň B2.
  • Pro složení zkoušky na úrovni B1 byste měli mít zvládnutou úroveň B1.

Kde získám více informací o termínech a ceně zkoušky?

Jaká bude cena kurzu?

Ceny najdete v ceníku pro jednotlivé pobočky: ChrudimKolínKutná Hora.

Přihláška

V případě zájmu nám můžetet odeslat předběžnou přihlášku. Po jejím přijetí Vás budeme kontaktovat.