Jazykové kurzy, výuka jazyků

„Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“ praví staré české přísloví. Na tom něco bude, nemyslíte? Ať už se chcete učit jazyky kvůli práci, státní maturitě, cestě do zahraničí nebo čistě jen kvůli sobě, neváhejte a přihlaste se do naší jazykové školy. Rádi vám pomůžeme posunout se rychle kupředu.

Naše intenzivní jazykové kurzy probíhají s kvalifikovanými lektory, kteří mají nejen odborné vzdělání, ale zároveň vás cizí jazyk opravdu naučí a ještě se při tom zaručeně pobavíte. Našich studentů i vyučujících si velmi ceníme, a proto je naším cílem, aby každý jazykový kurz směřoval k oboustranné spokojenosti.

Intenzivní jazykové kurzy probíhají v malé skupině 3-5 studentů, aby každý mohl do studia snadno proniknout a co nejdříve si nově nabyté vědomosti zažít.
Jsme tu pro vás, aby vám ze studia cizích jazyků již nevstávaly vlasy hrůzou na hlavě, ale abyste se na našich kurzech jazyk opravdu naučili a odcházeli vždy s dobrý pocitem.

Jazykové kurzy nabízíme na pobočkách: Chrudim a Kutná Hora. V Kolíně vyučujeme firemní výuku a lekce v prostorách u zákazníka.