Jazyková škola Zebra

Jsme jazyková škola Zebra a děláme to, co umíme nejlíp – výuku cizích jazyků. Naše jazykové kurzy vedou zkušení vzdělaní lektoři, pro které je práce koníčkem a kteří dobře vědí, že individuální přístup je základ. Proto učíme jen v menších skupinách 3-5 osob, aby se každý student mohl rychle posouvat dál, sbírat nové vědomosti z cizího jazyka a měl stálou motivaci a touhu se zlepšovat. V neposlední řadě udržujeme stále pohodovou a přátelskou atmosféru, aby nás to v naší jazykové škole všechny bavilo.

Při výuce se zaměřujeme hlavně na konverzaci a schopnost užívat cizí řeč v praxi, to je naším primárním cílem. Dále poskytujeme firemní kurzy po celém Česku, odbornou výuku jazyků, individuální kurzy pro intenzivní učení, úřední překlady a tlumočnické služby. Můžete si u nás také složit oficiální mezinárodní certifikát LanguageCert z angličtiny nebo španělštiny.

Naše jazyková škola má pobočky v Chrudimi a Kutné Hoře. V Kolíně vyučujeme firemní výuku a lekce v prostorách u zákazníka. Firemní výuku vedeme po celé ČR.

Těšíme se na vás!
Vaše Jazyková škola ZEBRA

Co naše jazyková škola nabízí

Jaké jsou výhody naší jazykové školy

Naše historie

  • Naše jazyková škola datuje svou historii od roku 2003, kdy jsme začali vyučovat angličtinu ve firemních jazykových kurzech v Chrudimi. V roce 2006 jsme pak naši činnost rozšířili o jazykové kurzy angličtiny pro veřejnost v malých skupinkách 3 – 5 lidí. V roce 2007 se mezi jazyky vyučované naší jazykovou školou zařadila němčina a v roce 2008 španělština, francouzština a ruština. Od září 2015 otevíráme pobočku - jazykovou školu Kutná Hora.

  • Kurzy pro veřejnost nabízíme v Chrudimi a Kutné Hoře. Firemní výuku zajišťujeme po celé ČR. V současné době disponuje naše jazyková škola týmem přibližně 100 lektorů, kteří jsou připraveni poskytovat Vám jazykovou výuku v nejvyšší kvalitě.

Přečtěte si také